UKS JUNAK - strona nieoficjalna

FORZA ITALIA !! FORZA JUNAK!!

• autor: junak2005, 2014-06-15 20:38

II miejsce w turnieju Deichmann Cup dla naszych JUNAKÓW ze słonecznej Italii  !!!

Wielkie emocje, piękne bramki, ogromny sukces !!!

Chciałem podziękować zawodnikom za wszystkie spotkania w tym turnieju ,raz było lepiej raz troszkę gorzej jednak nie ma co ukrywać że zajęcie przez naszych chłopców II miejsca w turnieju gdzie udział wzięły 42 drużyny i zagrało ponad 400 zawodników jest naszym największym sukcesem ! Wisienką na torcie był dzisiejszy półfinałowy mecz z Argentyną,po prostu REWELACJA !! Jestem z Was dumny,swoją postawą sprawiliście że wielki faworyt do wygrania całego turnieju musiał uznać naszą wyższość  a naszym wiernym kibicom oraz mnie oczywiście pokazaliście fantastyczne widowisko ,to było najlepsze 20 minut gry w/g mnie od początku naszej zabawy z piłką.Do tego miło było usłyszeć doping innych drużyn które nam kibicowały..Uważam że jest to zasługa gry fair naszego zespołu we wszystkich spotkaniach oraz fantastycznemu i kulturalnemu  sposobowi kibicowania 'starszych' JUNAKÓW.Nikogo nie wyróżniam ,uważam że kazdy  dał z siebie wszystko..Gratulacje dla drużyny najlepszej piłkarsko  czyli Hiszpanii,która wygrała turniej i będzie reprezentować Warszawę w finale ogólnopolskim..Zyczymy powodzenia !Na koniec ogromne podziękowania dla rodziców naszych zawodników za super doping,za to że poświęciliście czas dla swoich pociech,za to że  jesteście zawsze i za to że wspieracie chłopaków kiedy nam nie idzie,,Ten sukces jest także wasz..

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Siedlce
Ładowanie...