statystyki szczegółowe

Aktualności

Szaleństwo na Bielanach !! Mecz z Legionem

• autor: junak2005, 2014-10-31 15:32

W ostatniej kolejce ligowej zagraliśmy z vice liderem naszej grupy Legionem Warszawa.Mecz ten miał roztrzygnąć tak naprawdę o pierwszym miejscu w lidze,nam wystarczał punkt ,rywale natomiast musieli wygrać..Po szalonym ,emocjonującym  do ostatniej minuty meczu zremisowaliśmy  8-8..!! A przypomnę ze nie gramy w hokeja...Sam mecz miał dwa oblicza, w ciągu pierwszych  30 minut nasza drużyna nie istniała.Rywale tak naprawdę robił co chcieli,nasza gra obronna wyglądała dramatycznie i to całej drużyny nie tylko obrońców...Brak chęci do gry ,zero walki ,wzajemne uwagi i pretensje do siebie  tak wyglądał obraz gry. Na cztery wyrzuty z autu tracimy trzy bramki w ciągu 7 minut...Nasi przeciwnicy cieszyli się grą natomiast dla nas to była chyba jakaś kara...Tak to wyglądało..Ręce opadają.po prostu brak słów,dodam że po 30 minutach przegrywaliśmy 3-7..Przyznam ze ciężko było oglądać to spotkanie...I nagle po 30 minutach nastąpiło olśnienie !!!!   Widocznie moje prośby zostały wysłuchane tam wyżej... Zrobiliśmy tylko jedną zmianę wpuszczając Karola do przodu i na efekty nie trzeba było długo czekać..W ciągu 25 minut doprowadzamy do  remisu 7-7 ! Na dodatek w końcówce udaję się nam wyjść na prowadzenie , jednak na ten dzień cudów już było nadto, praktycznie w ostatniej minucie spotkania tracimy bramkę  i wynik końcowy to 8-8 ...Mecz ten dowodzi jak nieprzewidywalna ,jednocześnie piękna i emocjonująca jest gra w  wieku 8- 9 lat.....Super mecz Karola ,Alexa i Patryka,który zastąpił Karola na drugie 30 min w linii obrony..