statystyki szczegółowe

Aktualności

PUCHAR SOKÓŁ WINTER CUP W RĘKACH JUNAKA !!!

• autor: junak2005, 2014-12-12 17:53
Bardzo miłym akcenem zakończyliśmy niezwykle udany dla nas rok.Nasze Junakczki z rocznika 2006 wygrały silnie obsadzony turniej Sokół Winter Cup !! Takie drużyny jak Dwunastka Włocławek,Ursus Warszawa,Delta Warszawa czy Akademia Piłkarska Radość dawały gwarancję wysokiego poziomu turnieju.Dodatkowo mogliśmy zobaczyć w akcji Rakovię Warszawa (5 miejsce) FootbalL Academy  (6 miejsce) oraz Józefovię,Victorię Zerzeń  oraz Legion..Mecze grupowe rozpoczeliśmy już o 9.10 ,nie wiem czemu ale to juz kolejny turniej gdzie to My mamy przyjemność rozpoczęcia zawodów, dlatego zawsze są obawy czy nasi zawodnicy zachowają koncentrację  o tak wczesnej porze...Jednak i koncentracja i chęc gry oraz walka i co najważniejsze wykonywanie na boisku wczesniej ustalonych załozeń pozwoliło nam przejsc przez eliminację jak burza...Pięc meczów (miało być sześc ale z turnieju wycofała się CWKS Legia Warszawa ) pięc wygranych i imponujący bilans bramkowy 18-2...kolejne wygrane z Deltą,Józefovia,Victorią Zerzeń,AP Radośc oraz Legionem dały nam komplet 15 punktów i prawo gry w półfinale...Po niezwykle męczącej i długiej przerwie ( ok 4 godzin) w pojedynku o wielki finał czekała na nas znana nam z Aleksandrowa Kujawskiego drużyna Dwunastki Włocławek..Po niezwykle wyrównanym i emocjonującym meczu wygrywamy 1-0 po bramce Patryka Nasiłowskiego i jesteśmy w wielkim finale tego turnieju...W drugim półfinalie AP Radośc pokonała ekipę Ursusa i tym samym została drugim finalistą...Sam mecz finałowy można było uznac za mały rewanż, poniewaz mieliśmy przyjemnośc grania w finale z Radością dwa tygodnie temu na Światowida,..Finał wyrównany,emocjonujący do ostatniej sekundy,po 5 minutach przegrywamy 0-1 po składnej akcji rywala ,jednak juz po kilku minutach strzałem z rzutu wolnego pod samą poprzeczkę wyrównał Alex Typa ostatnie sekundy to fantastyczna parada ,chyba jedyna tego dnia Janka Baczmagi uratowała nas przed porażką...Także remis i karne...W bramce Janek Baczmaga  i te jego duże przerazone oczy...Chłopak przeżywał te karne jak mało kto lecz niepotrzbnie, przy dwoch strzałach zachował czyste konto a jednocześnie nie mylili się Nasiłowski,Typa i Człapski...I tym sposobem kolejny sukces naszego klubu stał się faktem...Na ten rok to koniec grania a w przyszłym 2015 rozpoczynamy już 10 stycznia turniejem dla rocznika 2005 na  hali sportowej w Dzierżeninie k. Serocka...
JUNAK - DELTA WARSZAWA   4-0     TYPA,SYPUŁA,BŁACHUT,CZŁAPSKI
JUNAK - JÓZEFOVIA   6-0  TYPA x2,FIGIEL,BŁACHUTx3
JUNAK  - VICTORIA   2-1     NASIŁOWSKI ,BŁACHUT
JUNAK - AP RADOŚĆ  2-1      NASIŁOWSKI,MAKOWSKI
JUNAK - LEGION     4-0       FIGIEL x 2,MAKOWSKI,CZŁAPSKI