dzisiaj: 36, wczoraj: 39
ogółem: 189 713
statystyki szczegółowe
W sobotę 14 02 UKS JUNAK przy ogromnej pomocy trenera Piotra Pielaka organizował , jak co roku z resztą halowy turniej JUNAK CUP dla naszych podopieczych..Tym razem gospodarzem byli chłopcy z rocznika 2006 oraz 2005...Ekipa która praktycznie gra razem od dwóch lat została podzielona na roczniki i ciekawe było jak poradzą sobie w innym ustawieniu oraz składzie osobowym..Nie ukrywam że bardzo zależało nam na pokazaniu sie z jak najlepszej strony,chcieliśmy pokazać naszą dobrą grą pełen obraz naszych sukceców na turniejach w których braliśmy udział do tej pory..Nie ma nic lepszego jak zaprezentować się własnej publicznością...Niestety nasza postawa pozostawiła sporo do życzenia...Zarówno w roczniku 2005 raz 2006...Młodsi zawodnicy zajęli trzecie miejsce w turnieju prezenując się bardzo słabiutko...Jedynie Piotr Baran który z 7 bramkami został królem strzelców turnieju pokazał tak naprawdę na co stac ten rocznik..Rocznik 2005 także bezbarwnie...Bez wigoru,bez stylu,po prostu słabo,nie udało się nam przed własną publicznością pokazac pełni naszych możliwości ,jednak ABSOLUTNIE sie tym nie przejmujemy ! Gramy dalej ,trenujemy dalej a bedziemy coraz lepsi w kazdym elemencie piłkarskiego rzemiosła,czasem tak bywa że jak się bardzo chce to wychodzi odwrotnie...Pomimo słabszego dnia dziekuję wszystkim !!! Za tydzień bedzie lepiej.....Harmonogram ORZEŁ CUP na SZANAJCY 17/19 w rozwinięciu...Dodam jeszcze że w rocznik 2006 wygrała druzyna UKS ORŁY ZIELONKA, 2005 NATOMIAST ekipa MAZOWSZA GROJEC....GRATULACJE i!!!
GRUPA A GRUPA B
5. MŁODE ORŁY HALINÓW
GR. A
9.30. –9.45.- UKS ORZEŁ - UKS JUNAK
9.47. -10.02.- AS WESOŁA - KS ŁOMIANKI
10.04. -10.19.- KS ŁOMIANKI - UKS ORZEŁ
10.20. -10.35.- UKS JUNAK - AS WESOŁA
10.37. -10.52.- AS WESOŁA - UKS ORZEŁ WARSZAWA
10.54. -11.09. KS ŁOMIANKI - UKS JUNAK
GR. B
11.10.-11.22.- KS ŁOMIANKI II - ORZEŁ II
11.23. -11.35.- WIDOK SKIERNIEWICE - KS RESPEKT
11.36. -11.48.-MŁODE ORŁY - ORZEŁ II
11.50. -12.02.-KS RESPEKT - KS ŁOMIANKI II
12.03. -12.15.-WIDOK - MŁODE ORŁY HALINÓW
12.16. -12.28.-ORZEŁ II- KS RESPEKT
12.30.- 12.42. KS ŁOMIANKI II - MŁODE ORŁY HALINÓW
12.44. -12. 56.– WIDOK - ORZEŁ II
12.58. -13.10.- KS RESPEKT - MŁODE ORŁY HALINÓW
13.12.- 13.24.- KS ŁOMIANKI II -WIDOK SKIERNIEWICE
BEZPOŚREDNI AWANS DO FINAŁU A UZYSKUJĄ DWIE PIERWSZE DRUŻYNY Z GRUPY A I B
DRUŻYNY Z MIEJSC 3 I 4 ROZEGRAJĄ MECZE PUCHAROWE O AWANS DO FINAŁU B
DRUŻYNA Z 5 MIEJSCA W GRUPIE B ODPADA Z TURNIEJU
BARAŻ 1 - 13.30. – 13.40. - 3 A ………………………….- 4 B ……………………………….
BARAŻ 2 - 13.42. - 13.52. - 3 B ………………………….- 4 A ……………………………….
MECZ O 7 MIEJSCE
13.54. – 14.04. – P.B.1. ………………………………… - P.B.2. …………………………………
FINAŁ B - ZWYCIĘZCA UZYSKA AWANS DO FINAŁU A
14.05. – 14.15. – ZW.B.1………………………………. – ZW.B.2…………………………………
DRUŻYNY FINAŁU A
MECZE FINAŁU A
14.20. – 14.30. - 1……………………….....…….. – 2……………………………………………
14.32. - 14.42. – 3 …….…………………………...- 4 …………………………………………….
14.44. – 14.54. – 1 ……………………………….. – 5 …………………………………………
14.55. - 15.05. – 2 …............……………………. – 3 ………………………………………….
15.07. – 15.17. – 4 ………………………………. – 5 ………………………………………….
15.20. – 15.30. – 1 …………………….…………. – 3 ………………………………………….
15.32. - 15.42. –2 ……………………………….. – 4 ………………………………………....
15.44. – 15.54. – 3 ………………………………… - 5 …………………………………………..
15.55. – 16.05. – 1 ……………………………….. – 4 …………………………………………
16.07. – 16.17. – 2 ………………………………...- 5 ………………………………………….
16.20. - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
Najbliższa kolejka 1 |
Orliki » Inne rozgrywki |
|